Лікування залежності

  Допомога в ефективному подоланні алкогольної, наркотичної залежності, ігроманії. Кодування, підшивка, комплексне лікування.
  Лікування алкоголізму Лікування наркоманії Лікування ігроманії

  Лікування алкоголізму

  Алкоголізм — складне захворювання, головна особливість якого полягає в непереборному потязі до речовини — алкоголю (етанолу).

  Не варто сприймати його як згубну звичку, яку можна подолати самостійно або за допомогою умовлянь. Це саме хвороба, яка вимагає втручання лікарів-професіоналів якомога раніше.

  У наркологічному центрі «Юніком Медікал» використовують всі сучасні методи лікування алкоголізму, включаючи медикаментозне кодування і психотерапію, які дозволяють позбутися від бажання вживати алкоголь.

  Найбільш ефективним методом лікування є проходження курсу в клініці, коли людина проходить кілька етапів відновлення, починаючи від медикаментозного очищення організму до психологічного відновлення, а надалі і до соціальної адаптації.

  Перед початком лікування важливо знати:

  1. Щоб вилікувати алкоголізм людина повинна виявити бажання лікуватися і визнати свою проблему. Найчастіше люди, які страждають на алкоголізм, заперечують проблему і стверджують про можливість кинути пити самостійно в будь-який момент. У таких випадках необхідна допомога родичів і близьких людей.
  2. Перш ніж почати лікування, людина повинна відмовитися від алкоголю на кілька днів. Кодування людини з синдромом похмілля або в стані алкогольного сп’яніння категорично заборонено, це може привести до нудоти, блювоти, перепадів артеріального тиску, в деяких випадках може привести до необхідності реанімації.

  Психотерапевтичні методи також проводити марно, адже перебуваючи в стані сп’яніння, пацієнт не сприйнятливий до сеансів психотерапії.

  Терміни тверезості, які повинна витримати людина перед лікуванням:

  • 3 тверезих дня — для кодування до 2 років;
  • 5 тверезих днів — для кодування на більший термін;
  • 7 тверезих днів або більше — для проходження курсу психотерапії.

  У разі запою і неможливості зупинитися, необхідно провести процедуру очищення (детоксикації від алкоголю) в клініці або вдома. Після чого можна зробити кодування в той же день.

  Лікувати алкоголізм можна в клініці або вдома.

  Лікування наркоманії

  Наркотична залежність — тяжке захворювання, яке проявляється у неконтрольованому потязі до специфічних хімічних речовин.

  Наркотична залежність проявляється далеко не у всіх. Однак жодне вживання опіатів чи інших наркотичних речовин не проходить безслідно, навіть якщо пацієнт не демонструє явної залежності.

  Наркологічне відділення медичного центру «Юніком Медікал» пропонує різні варіанти лікування залежності та має наступні переваги:  

  • Лікарі-наркологи, психіатри з успішним досвідом лікування наркозалежних від різних видів наркотиків.
  • Присутність в клініці інших профільних лікарів, які діагностують, лікують наслідки (патології) в результаті прийому наркотиків (патології в роботі серця, в області неврології, системи травлення тощо).
  • Наявність цілодобового власного стаціонару, де пацієнти можуть отримати комплексне лікування залежності.
  • Можливість амбулаторного лікування, пройти процедуру детоксикації, кодування (підшивки) від наркотиків.
  • Можливість визвати нарколога додому чи провести детоксикацію від наркотиків на дому.
  • Реалізація програм анонімного лікування, мотивації розпочати лікування.
  • Можливість пройти сеанси психокорекції та адаптації до життя без наркотиків.

  В «Юніком Медікал» паціенти проходять наступні етапи наркологічної допомоги:

  1. Мотивація. Незважаючи на те, що багато пацієнтів прагнуть самостійно вийти із залежності, в більшості випадків без допомоги близьких і кваліфікованих психіатрів-наркологів не обходиться.
  2. Перший контакт (огляд, бесіда) з психіатром-наркологом. Проводиться для оцінки загального стану на дому або в кабінеті медичного закладу.
  3. Детоксикація та медикаментозна терапія. Обов’язкові заходи щодо виведення з організму наркотичних речовин і продуктів їх розпаду, а також призначенні медикаментів для підтримання організму в залежності від типу вживаного наркотику.
  4. Психотерапія — підвищення мотивації пацієнта, вишукування причин початкового вживання. Проводиться під суворим контролем лікарів в клініці, оскільки потяг до наркотиків в рази вищий, ніж потяг до лікування.
  5. Реабілітаційний етап — робота з психологами, наркологами з метою навчання життю без наркотиків.  Реабілітаційний період може тривати від декількох тижнів до 12 місяців

  В залежності від стану залежності можуть застосовутася один, декілька або всі етапи лікування. Практика показує, що комплекс етапів дає найкращий результат.

  Строк лікування напряму залежить від стану, періоду приймання та видів застосовуваних наркотиків.

  В будь-якому випадку до кожного пацієнта існує індивідуальний підхід і курс лікування, який визначається лікарем-наркологом після бесіди та детального обстеження.

  Лікування ігроманії

  Основна мета лікування ігроманії — усунути маніакальну потребу перебувати в стані азартного екстазу, отримати контроль над емоціями та поведінкою пацієнта, стабілізувати його психічний стан, нормалізувати сон та усунути нервозність, дратівливість та перепади настрою.

  В медичному центрі «Юніком Медікал» надають кваліфіковану допомогу людям, що попали в сильну залежність від ігор. Комплексний підхід до діагностики та лікування дозволяє побороти залежність назавжди при відповідній мотивації у пацієнта.

  Етапи лікування ігроманії в «Юніком Медікал»:

  • Діагностика — перший і найважливіший етап лікування. Суть діагностичного процесу полягає в оцінці фізичного та психічного стану пацієнта. Для оцінки фізичного стану пацієнта стандартний діагностичний тест включає: загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, ЕКГ, обстеження у лікаря тощо.
  • Фармакотерапія — на початку лікування проводять фармакологічну стабілізацію психічного стану пацієнта. За допомогою ліків досягається рівновага, усувається стрес, напруга, депресія тощо. Тільки після того, як пацієнт знову зможе сприймати, аналізувати та адекватно реагувати на події, можна переходити до наступного етапу лікування.
  • Психотерапія:
  1. Індивідуальна психотерапія передбачає індивідуальну роботу нарколога-психотерапевта з пацієнтом. Лікар навчає пацієнта, як жити й працювати в стресі, щоб зберегти цілісність особистості та набути зрілого ставлення до інших людей. Пацієнт разом із психотерапевтом складає план щоденних занять, які він повинен виконувати на етапі амбулаторного лікування.
  2. Педагогічна психотерапія — допомагає виявити причину захворювання. Пацієнтів інформують про фізичні, психічні, професійні та соціальні наслідки залежності від ігор. Вони також навчаються правилам поведінки під час утримання. Пацієнти дивляться спеціальні фільми про наслідки азартних ігор.
  3. Групова психотерапія — це робота психотерапевта з групою пацієнтів з метою вирішення внутрішніх конфліктів пацієнта, усунення напруги та корекції поведінкових розладів. Цей тип психотерапії дозволяє пацієнтам зрозуміти, що вони не самотні у своїх проблемах і що їх проблеми не можна вирішити.
  4. Сімейна психотерапія — це метод надання психологічної допомоги, коли психотерапевт працює з членами сім’ї пацієнта та зосереджується на розв’язанні проблем у міжособистісних сімейних стосунках та усуненні конфліктів між членами сім’ї.
  5. Психологічна блокада — процес з елементами гіпнозу.
  6. Амбулаторне лікування — після виписки пацієнта із лікарні починається фаза амбулаторного лікування. Амбулаторне лікування включає регулярні щомісячні огляди та постійну підтримку проти рецидивів. Пацієнт залишається на зв’язку з лікарями «Юніком Медікал» та за необхідності отримує необхідні поради та допомогу.

  Ігроманія — це хвороба, яку потрібно лікувати якомога раніше під керівництвом професіоналів. Команда лікарів «Юніком Медікал» готова прийти на поміч навіть у найскладніших ситуаціях.

  Вызов врача на дом
  Есть
  Консультация нарколога
  алкогольная зависимость, никотиновая зависимость, пищевая зависимость, наркотическая зависимость, спайсовая зависимость
  Кардиохирург
  Есть

  Цены

  Психотерапія / Консультації
  Первинна консультація психіатра 
  До 1 год.
  800 грн.
  Наркологія / Консультації
  Первинна консультація нарколога 
  До 1 год.
  800 грн.

  Наши специалисты

   Маниковский

   Виталий Станиславович

   Стаж 24 годаВысшая категория

   Мануальный терапевт • Нарколог • Невролог • Рефлексотерапевт

  Отзывы2

  Стасюк Петро
  Так склалося, що мій батько, дід були алкоголіками. Мене також не минула ця недуга. Змолоду не помічав сильного потягу, ...але пізніше зрозумів, що в мене залежність. За допомогою близьких людей, потрапив на консультацію до нарколога в “Юніком Медікал”. Лікування було комплексним, були пігулки, очищення, сеанси психотерапії. Зараз я добре почуваюся без алкоголю! Дякую!
  Євгенія
  Дякую, що врятували мого сина! Зв’язавшись з компанією, син почав вживати наркоту. Спочатку я не помічала, але коли пере...коналася – в нього була міцна залежність. Я доклала всіх можливих зусиль, щоб вилікувати його. Велика подяка лікарям “Юніком Медікал”, що супроводжували нас від початку до кінця. Син почав нове життя!
  Юником Медикал
  Очень рады Вам помочь. Благодарим за оказанное доверие.

  Отзывы9

  Василий
  Если кратко, то в Юником Медикал мне не просто спасли жизнь и поставили на ноги, а вдохнули новую энергию, помогли вновь... обрести и полюбить себя, и снова стать счастливым человеком "без стакана". Не прошло и месяца как я покинул стационар (5 дней) в Юником Медикал, а мои коллеги и родственники букавально не узнают меня - они в вострорге от разительных кардинальных перемен, которые со мной произошли за такое короткое время благодаря профессионализму и заботе врачей и персонала клиники. Особый низкий поклон Оксане Викторовне и Марине Александровне, отдельное спасибо Татьяне. Спасибо за комплексный подход к лечению, человечность и комфортные условия. Единственное, о чем жалею - что не обратился раньше.
  Поделитесь мнением
  ОтличноОчень хорошоНеплохоПлохоУжасно
  Психиатрия и наркология
  Кто вас обслуживал?
  Добавить фото
  ТОВ «Юніком Медікал»
  Юридический адрес: вул. Голего Миколи, буд. 7Б
  УНП: 43999278 Ліцензія видана 15.03.2021 року рішення №1050/21/M МОЗ України
  Свидетельство о регистрации от 12.04.2021
  Регистрирующий орган: МОЗ
  Зарегистрирован в Реестре бытовых услуг 12.04.2021, номер 708
  На правах рекламы
  Этот сайт использует cookies
  Понятно